• banner

COATI sai "Fujian Advanced Private Enterprise in Fighting COVID-19" -tittelin

Äskettäin Fujianin teollisuus- ja kauppaliitto ja Fujianin maakunnan kunniakasyhdistysyhdistys julkaisivat "Fujianin teollisuus- ja kauppaliiton suositusilmoituksen edistyneiden yksityisten yritysten ja kauppakamareiden tunnustamisesta COVID-19: n torjunnassa" " COATI täyttää aktiivisesti yritysten sosiaalisen vastuun ja pyrkii osallistumaan epidemian vastaisiin toimiin, harjoittamaan julkista hyvinvointia ja hyväntekeväisyyttä ja voitti arvonimen "Fujian Federation of Industry and Commerce Advanced Private Enterprise in Fighting the New Coronary Pneumonia Epidemia".

Vuoden 2020 alussa äkillinen ja uhkaava uudentyyppinen koronavirus tuhosi Wuhanin, Hubei, ja pyyhkäisi koko maan. Ihmisten elämään ja terveyteen liittyvä epidemian ehkäisy- ja torjuntataistelu on aloitettu monipuolisella tavalla. Lääkäriryhmä ja eriä lääketieteellisiä ja elintavaroita kerättiin eri puolilta maata Hubeiin ja Wuhaniin.

Tässä koko maan väestölle kuuluvan epidemian ehkäisyn ja torjunnan ampujataistelussa COATI-brändimme ei ollut poissa. Tiedän, että vaikka tässä sodassa ei ole ruutia, materiaalihuolto on tärkeämpää kuin mikään "ase". Auttaakseen epidemiaa taistelevia Hubei-maanmiehiä COATI-tuotemerkkimme päätti lahjoittaa 3,86 miljoonaa suojamateriaalia etulinjan henkilökunnan auttamiseksi taistelussa epidemian voittamiseksi tässä epidemian ehkäisy- ja torjuntataistossa.

Heidän joukossaan vastaamalla aktiivisesti kansalliseen kehotukseen tukea Yichangin kaupunkia, COATI lahjoitti yhdessä Longhain nuorisoliiton komitean kanssa 860 000 yuanin verran epidemian ehkäisemismateriaaleja Yichang Citylle Hubein maakunnassa; Ja lahjoitti 2 miljoonan juanin arvoisen epidemian ehkäisemismateriaalin Wuhanille, Hubein maakunnalle Wuchangin hyväntekeväisyysjärjestön kautta Huanggang Punaisen Ristin seuran kautta lahjoitti miljoonan juanin arvoinen epidemian vastainen materiaali Huanggang Citylle Hubein maakunnassa ja lähetti COATI-tuotemerkin käsienpuhdistusainetta, antibakteerista pesuaineita, shampoota ja suihkugeeliä epidemian etuhenkilöstölle. Auta voittamaan tämä epidemian ehkäisy- ja torjuntataistelu.

Nykyisessä epidemiatilanteessa vastuu on harteilla. Pikku pesukarhu -hygieniatuotemerkki vastasi aktiivisesti Longhain kunnan puolueen komitean Yhdistyneen rintaman työosaston, kunnallisen teollisuus- ja kauppaliiton (yleinen kauppakamari) ja merentakaisten kiinalaisten kunnanliiton kehotukseen lahjoittaa 100 epidemian vastaista materiaalia kuten infrapunalämpömittarit Longhain tautien torjuntakeskukseen. Sen kokonaisarvo on 43 000 yuania; 630 pulloa 75-prosenttista alkoholin desinfiointiainetta ja 600 pulloa antibakteerista käsienpuhdistusainetta lahjoitetaan Shanchengin keskuskoululle Nanjing Punaisen Ristin seuran kautta.

Fujianin maakunnassa sijaitsevan Menggulan Companyn toimitusjohtaja He Zhiyong osallistui lahjoitusseremoniaan
Fujian Menguerlain Companyn edustajat osallistuivat lahjoitusseremoniaan

Uuden kruunupneumoniaepidemian puhkeamisen jälkeen ihmiset ovat kaikkialla vaatineet yhä enemmän lääketieteellisiä suojatuotteita, kuten naamioita, desinfiointiaineita ja epidemioiden ehkäisyaineistoja. Kansallinen tuotemerkki Little Raccoon kantaa suurimman osan. Lähtökohtana työntekijöiden turvallisuuden varmistamiselle kaikilla osa-alueilla saimme kaikki työntekijät päättäväisesti palaamaan aikaisin. Kehitämme kiireellisesti antibakteerisia hoitotuotteita, kuten pieniä pesukarhu antibakteerisia ja pesemättömiä käsinpuhdistusaineita, kotitalouksien desinfiointiaineita, 75% alkoholin desinfiointiaineita, 75% alkoholipyyhkeitä jne., Auttaaksemme epidemioiden ehkäisyä ja epidemian vastaista työtä, ja investoimaan aktiivisesti lääketieteellisen suojanaamarin tuotantolinjan rakentamisessa on omaksuttava naamioiden rajatylittävän tuotannon tehtävä ja tuettava epidemian ehkäisytyötä.

Palkinto "Edistyksellisestä yksityisestä yrityksestä Fujianin maakunnan uuden sepelvaltimon keuhkokuumeen torjunnassa" on tällä kertaa tunnustus pesukarhujen vauvan hoidon sosiaalisesta vastuusta. Pesukarhu-vauvanhoito vaalii kunniaa ja pyrkii jatkuvasti edistämään yrittäjyyden, perheen ja maan henkeä. Edistä laadukasta kehitystä kaikilta osin, ylitä uusien ja suurempien panosten tekeminen!


Lähetysaika: 20.-20.2021